אורית טשומה הופעה בכולי עלמא 30/04/23 ORIT TASHOMA LIVE SHOW KUIL ALMA

Orit Tashoma is an Israeli rapper, spoken word artist and soul singer of Ethiopian descent. 
She manages to find optimism in the deepest depths, to find what she calls “The Abundance
in Scarcity” – like the title of her debut album.

opening doors 21:00
the show 22:30 
Free entrance

היוצרת, אמנית הליריקה, והפרפורמרית אורית טשומה , שחררה לעולם את אלבום הבכורה שלה “השפע בדלות” אחרי שנים של כתיבת טקסטים והופעות רבות על במות הספוקן וורד ברחבי הארץ.
היפ-הופ, ביטים ורגעי ספוקן וורד קסומים וחדים מתפוצצים באלבום הבכורה של אורית שנושא עמו הפקה של שמונה קטעים בהשפעות ז’אנרים שליוו אותה במהלך חייה – מהיפ-הופ , ג’אז וסול ועד תפילות של קייסים (המנהיגים הרוחניים של קהילת ביתא ישראל ).
הטקסטים, בין אם בצורה הומוריסטית, מרומזת או ישירה עוסקים במשבר ומציאת החיבור בזהותה של אורית מול הממסד והחברה , זאת לצד טקסטים מיסטיים המעלים שאלות ומחשבות על מקומו של האדם בעולם המערבי .
באלבומה אורית החלה לנטוע זרעים מהתרבות האתיופית והישראלית להצמיח עץ מוזיקלי חדש ומרענן שלא מתנצל על צורת צמיחתו בנוף הישראלי ולנו נותר רק ליהנות מהפריחה ומטעם הפרי .
נגנים :
תופים – ניר קלינר
סקסופון – איתן רודמן
בס – אלי אור
קלידים – אוריאל קדם 
זמרת ליווי – דניאל נורני .
דלתות: 21:00
הופעה: 22:30
כניסה חופשית!!!
כניסה מגיל 24+
(אם אתם בני 18-23, שלחו הודעה לעמוד של אורית טשומה )
״אלבום הבכורה של אורית נשמע כמו כוח טבע שמופיע כאן לעיתים רחוקות״
(נדב מנוחין ״וואלה)
“אורית טשומה, השם הכי חם היום בזירת ההיפ הופ הנשית בישראל, אחראית על אחד האלבומים הכי מסקרנים שיצאו כאן בחודשים האחרונים, עם מילים שהן כמו סכינים וכנות שורטת נפש”
( מיקי מירון “מאקו )
“אורית עם הלהקה מחברת עולם חדש וצעיר יחד עם ערכי עולם ישן, מבלי שאחד מהם יאפיל על השני, תוך שהכל יוצר תחושת דז’ה-וו למשהו שאולי את/ה מכיר/ה ושאולי בכלל לא היית בו, כשבאותו הזמן ברור שהגענו ליקום חדש לגמרי. הלהקה הזאת, שהיא אחד הדברים הנפלאים יותר ששמעתי פה בשנים האחרונות, משלבת באורגניות יפהפיה היפ-הופ, ארנ’בי, ג’אזיות, מוזיקה אתיופית, אלקטרוניקה ונגיעות אפרוביט. וכל אלה הולכים יד ביד עם אורית שבעצמה עושה גם ראפ, גם שרה ארנ’בי, גם עושה ספוקן וורד. כל כך הרבה דברים, אבל הכל נשמע אחד. ” קוואמי 

2023/04/30

RSVP HERE
BACK TO HOME

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *